Pensjonat Rymanów Zdrój

59 14 maja 2022

Nepal wycieczka

Nepal – wyprawa do raju.

Po całym stresie, wyrzeczeniach i strachu jaki przyniosła nam pandemia wracamy powoli do normalnego życia. A co za tym idzie możemy pozwolić sobie na upragnione podróżowanie. W dzisiejszych czasach mamy do wyboru multum przeróżnych kierunków – przez Europę, po Azję i inne odległe kontynenty. Wszystko zależy od tego na co możemy sobie w danej chwili pozwolić i czego wewnętrznie potrzebujemy.
A może by tak zapomnieć o wszystkim co się dzieje dookoła, oderwać się od rzeczywistości? Właśnie jednym z takich miejsc należących do najdzikszych zakątków świata, o niewielkim zurbanizowaniu jest Nepal. Miejsce w którym ludzie żyją w sposób prosty i spokojny, miejsce gdzie czas zatrzymał się wieki temu. Raj dla osób odważnych, żądnych przygód, kochających wspinaczki – bowiem 80% powierzchni kraju zajmują góry i to właśnie tam znajduje się najwyższy szczyt świata – Mount Everest.
Nepal wycieczka w 2022 roku – czy mnie na to stać?
Wszystko zależy od standardu oraz wybranej opcji.
Oferty są przeróżne, nie sposób podać jednej, konkretnej ceny.
Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia w organizowaniu tak odległych wycieczek, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór biura podróży, które doradzi i pomoże w doborze najlepszej opcji.

About 

Related Articles